برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو

قوانین و ضوابط

 مجموعه ی کی تو ایران ضمن تشکر از توجه واعتماد مشتریان و بازدیدکنندگان سایت رسمی این مجموعه، در جهت حفظ آسایش و امنیت خاطر شما کاربران گرامی و بر اساس قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد که استفاده ی شما از این سایت، به منزله ی آگاهی از این اطلاعات و تایید سیاست های مجموعه است. در شرایط و ضوابط  ذیل، هر کجا از کی تو ایران و یا ضمیر ما  استفاده شده است منظور سایت K2Iran و زیرمجموعه های آن است و هر کجا از ضمیر شما استفاده شده مخاطب کاربران، بازدیدکنندگان و مشتریان محترم سایت می باشند.

از آنجایی که امکان تغییر قوانین و ضوابط k2Iran بدون اطلاع قبلی وجود دارد و استفاده ی مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است پیشنهاد می شود گهگاه این اطلاعات را بازخوانی نمایید.

حریم خصوصی

برای ثبت نظر، پردازش و ثبت سفارش، اطلاعات زیر مورد نیاز و ضروری می باشد:

 •          نام و نام خانوادگی
 •          تلفن ثابت و همراه
 •          ایمیل
 •          آدرس

لازم به ذکر است امکان جمع آوری نام، آدرس و تلفن اشخاص دیگر ، که سایت جهت ارسال هدیه از طرف شما جمع آوری می کند نیز وجود دارد. اطلاعات شخصی بجز نام شما هرگز برای شخص دریافت کننده ی هدیه ارسال نخواهد شد.

در صورت عدم صحت هر کدام از این موارد، متاسفانه K2Iran قادر به ادامه ی روند پردازش به صورت صحیح نمی باشد. همچنین در صورتی که قسمتی اطلاعت توسط شما به طور کامل پر نشده باشد، کارشناسان فروش مجموعه با شما تماس خواهند گرفت تا اطلاع لازم را دریافت کنند. و اطلاعاتی مانند نوع دستگاهی که با آن وارد سایت شده اید جهت انجام امور آماری در اختیار مجموعه کی تو ایران قرار خواهد گرفت.

مجموعه ی K2Iran به اعتماد کاربران و مشتریان سایت احترام می گذارد و متعهد می شود که در راستای حفظ حریم شخصی از تکنولوژی روز استفاده کند تا ایمنی هرچه بیشتر را برای کاربران فراهم آورد. در همین راستا هیچ یک از اعضای این مجموعه اطلاعاتی مانند رمز عبور کاربران و یا اطلاعات کارت های بانکی ایشان را تلفنی و یا در مکالمات نوشتاری درخواست نخواهد کرد. اطلاعات شما تنها در جهت ارائه ی خدمات و اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله ی این خدمات:

 •          تایید هویت
 •          برقرای ارتباط
 •          ارائه سرویس ها و خدمات سایت
 •          اطلاع رسانی از فروش های ویژه
 •          کمک به شناسایی محصولات و همچنین شناسایی کارشناس مربوط به سفارش شما
 •          پاسخ به دیدگاه ها و تماس ها
 •          کمک به رفع هر نوع مشکل فنی در سایت
 •          پاسخ به سوالات در زمینه ی مالی و مانند آن

می باشد. همچنین اطلاعاتی که شما با ما به اشتراک گذاشته اید هرگز به فروش نخواهند رسید و نیز در دسترس هیچ شخص دیگری قرار نخواهد گرفت، مگر

 •          در اختیار شرکت حمل و نقل جهت ارسال سفارشات و تکمیل روند خرید از طرف K2Iran
 •           به درخواست مراجع قانونی و با ارائه ی حکم قانونی مربوطه.
 •          و یا چنانچه نظر یا پیام ثبت شده توسط کاربر، از مصادیق محتوای مجرمانه باشد، کی تو ایران از این حق برخوردار است که از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی بهره ببرد

 

رمز عبور

حفظ رمز عبور پروفایل برعهده ی کاربر است و مسئولیت تمام سفارشات یا نظراتی که توسط پروفایل شما درج شده  به عهده ی صاحب آن پروفایل است. چنانچه رمز عبور خود را در اختیار شخصی دیگر قرار دهید ، به وی اجازه داده اید تا  از طرف شما ثبت سفارش کند و متقابلن ما را مجاز نموده اید تا سفارش را پیگیری کنیم. بنابراین کی تو ایران خواهشمند است برای جلوگیری از هر نوع سوء استفاده ی احتمالی، از فاش کردن رمز عبور خود جلوگیری کنید. همچنین در صورت برخورد با هر نوع استفاده ی مشکوک از پروفایل شخصی خود فورا به ما اطلاع دهید.

 

امنیت کودک

این مجموعه هرگز آگاهانه اطلاعات افراد زیر 13 سال را جمع آوری نمی کند. چنانچه سن شما کمتر از 13 سال می باشد، لطفا با اجازه ی ولی و یا قیم قانونی، اطلاعات خود را در اختیار ما بگذارید.

 

کوکی ها

کوکی ها بسته های کوچک اطلاعاتی هستند که از طرف سایت بر روی کامپیوتر شما ذخیره می گردد و به وب‌سایت کمک می‌کند تا اطلاعات بازدید شما مانند زبان برگزیده شما و دیگر تنظیمات منتخب شما را به یاد داشته باشد تا بازدید بعدی شما ساده ‌تر و با سرعت بیشتری انجام شود. این بسته ها شامل اطلاعات شخصی شما نمی شوند. سایت کی تو ایران با استفاده از کوکی ها، تنظیمات برگزیده ی جستجوی امن شما را به یاد می سپارد و محتوای سایت را برای شما شخصی سازی می نماید. امکان جلوگیری از ذخیره کوکی ها با فعال کردن تنظیمات خاص در مرورگر کامپیوتر امکان پذیر است ، که در این صورت ممکن است نتوانید از برخی قابلیت های ویژه سایت ما استفاده نمایید.

 

هایپرلینک

با وجود پروفایل های سایتK2Iran  در شبکه های مختلف اجتماعی، و با توجه به اینکه این شبکه های ی گسترده ی ارتباطی از قوانین حریم خصوصی ویژه ی خود برخوردارند بهتر است با مراجعه به هر یک از این سایت ها قوانینشان را مطالعه فرمایید، چرا که کی تو ایران هیچ مسئولیتی در قبال چگونگی استفاده ی این سایت ها از اطلاعات شخصی شما ندارد.

همچنین، تمامی کاربران امکان اضافه کردن هایپرلینک در قسمت دیدگاه را به شرط غیرتبلیغاتی بودن مضمون دارا هستند.

 

شرایط و ضوابط 

 •          ارسال

کی تو ایران بالافاصله پس از ثبت سفارش شما اقدام به بررسی درخواست می کند. در شرایط عادی سفارش شما طی حداکثر 24 الی 48 ساعت کاری ارسال خواهد شد که این بازه ی زمانی به تعداد و وزن سفارش شما بستگی دارد. کالای شما در بسته بندی های سالم و ایمن به شرکت حمل و نقل تحویل داده می شود.

 •          عدم موجودی

چنانچه کالای سفارشی شما در انبار کی تو ایران موجود نباشد، مجموعه حق کنسل کردن سفارش شما را دارد. در این صورت موضوع از طریق ایمیل یا تلفن و طی 48 ساعت بعد از سفارش به شما اطلاع رسانی خواهد شد و شما می توانید هزینه ی پرداختی را طی 5 روز کاری مسترد نمایید، و یا سفارش کالای جایگزین به همان مبلغ پرداختی داشته باشید.

 •          نرسیدن محصول یا بروز خسارت

فرایند تحویل کالا با توجه به شرکت حمل و نقل انتخابی بین 1 تا 7 روز کاری می باشد؛ در صورتی که طی بازه ی مقرر شده توسط شرکت حمل و نقل، سفارش به دست شما نرسیده یا در حمل و نقل دچار آسیب شده است، لازم است شما ظرف 2 روز کاری ما را مطلع کنید تا پیگیری لازم جهت ادعای خسارت از شرکت حمل و نقل صورت پذیرد.

 •          خرید عمده

برای خرید عمده در تعداد بالا، لازم است متقاضی مستقیما با کارشناسان فروش مجموعه تماس برقرار کند و از سفارش از طریق سایت خود داری نماید. در صورت بروز تخلف در این مورد و تشخیص مجموعه ی کی تو ایران مبنی بر خرید عمده، مجموعه این حق را برای خود قائل است که سفارش شما را بدون تذکر و اطلاع قبلی کنسل نماید.

 

گارانتی و وارانتی

حق گارانتی/وارانتی ازشرکتی به شرکت دیگر متفاوت است. هر کدام از محصولات نیز از گارانتی/وارانتی ویژه ی خود برخوردارند که نام شرکت ارائه دهنده ی آن در قسمت اطلاعات محصول قابل مشاهده است. در صورت لزوم، لطفا با کارشناسان ما از طریق ایمیل زیر تماس گرفته تا طبق قوانین شرکت مذکور، پیگیر درخواست شما باشیم. خواهشمند است از تماس مستقیم با شرکت گارانتی کننده مربوطه خودداری نمایید.

guaranty@k2iran.com

کپی رایت

حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در سایت در انحصار مجموعه کی تو ایران است. تمامی اطلاعات سایت  K2Iran از جمله متن ها، لینک ها، اطلاعات کالا ها، عکس ها و ویدئو کلیپ ها دارای حق کپی و علامت تجاری می باشد. تمامی اطلاعات صرفا برای استفاده ی شخصی و نه تجاری می باشند، بنابراین بدون کسب مجوز کتبی حق کپی و بازپخش اطلاعات وجود ندارد.

 

برای اطلاعات بیشتر:

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا از طریق ایمیل زیر با ما ارتباط برقرار کنید:

customerservice@k2Iran.com   

 

 

صفحه اصلی

کاربری

k2iran