برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو

کیف کمری

نمایش 1 تا 36 از 59 مورد

قیمت و خرید انواع کیف کمری کوهنوردی و صحرانوردی

کیف کمری را می‌توان به عنوان یکی از پرکاربردترین لوازم کوهنوردی در طول سفر، پیاده‌روی، کار و ... دانست. گاهی نیاز داریم لوازم کوچکی را با خود به همراه و دسترسی راحتی به آن‌ها داشته باشیم، در این مواقع بهترین انتخاب کیف کمری است، اهمیت استفاده از آن در کوهنوردی به مراتب بیشتر می شود.  زمانی که علاوه بر امنیت وسایل، برای ایمنی و تسلط به مسیر نیاز به استفاده از این گونه کیف‌ها پیدا می‌کنید. جیب‌های متعدد آن به شما کمک می کند تا وسایل را دسته بندی کنید.


نکات خرید:
1.    جنس: اولین نکته‌ای که باید به آن اهمیت دهید، جنس کیف کمری می‌باشد، تا خیالتان از کیفیت آن راحت باشد و احساس راحتی داشته باشید. کیف‌های کمری معمولا از جنس های چرم، پارچه ای و برزنت می‌باشد.
2.    سایز: کیف‌های کمری هم مانند کوله‌ پشتی‌ کوهنوردی ابعاد مختلفی دارند، نباید به گونه ای باشد که باعث اختلال کار شما شود. هر فرد با توجه به شرایط جسمی و قد و وسایلی که می‌خواهد با خود حمل کند، کیف مناسب را انتخاب کند.
3.    وزن: کیف کمری در کنار کیفیت بالا، هرچه وزن کمتری داشته باشد، ارزش آن بیشتر است، زیرا باعث راحتی بیشتر شما می‌شود.
4.    ضدآب بودن: در کوهنوردی یا هر شرایط دیگری هر لحظه ممکن است شرایط هوایی تغییر کند و در موقعیت بارانی قرار بگیرید. پس بهتر است از کیف کمری ضدآب استفاده کنید.
5.    تعداد جیب: بهتر است کیف کمری را انتخاب کنید که دارای جیب‌های متعدد است، با این وجود هم نظم‌دهی به وسایتان بهتر است و هم در زمان نیاز به هر وسیله به راحتی آن را پیدا خواهید کرد.

صفحه اصلی

کاربری

خانه