برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو

ویکتورینوکس

فیلتر بر اساس
فیلتر های انتخاب شده
فیلتر بر اساس
شاخه‌ها
موجود بودن
قیمت
  • ‎ 5,000 تومان - ‎ 10,945,000 تومان

رنگ
جنس دسته
جنس تیغه
تعداد کارایی
وزن
  • 0 g - 2,860 g

ابعاد
وزن
طول تیغه
شکل تیغه
نوع لبه
نمایش 1 تا 36 از 768 مورد

قیمت و خرید انواع چاقو سوئیسی ویکتورینوکس Victorinox

در سال 1884 کارل الزنر اول کارگاه ساخت چاقو را در شهر ايباخ سویيس راه انداخت. او در 1891 "انجمن اساتید چاقوسازی سوییس" را تاسیس کرد. در نتیجه، موفق شد اولین فروش مهم به ارتش سوییس را داشته باشد. امروزه نیز ویکتورینوس یکی از بهترین برندهای تولید چاقوی شکاری در دنیا است. همچنین از برند ویکتورینوکس می توان به عنوان یکی از برندهای برتر در زمینه تولید چاقوی چند کاره نام برد. 

اختراع استیل ضد لک در سال 1921 باعث پیشرفت بزرگی در صنعت چاقوسازی شد. "اینوکس" نامی بین المللی برای استیل ضد لک است. ترکیب دو کلمه ی "ویکتوریا" و "اینوکس" برند جهانی ویکتورینوکس را تشکیل داد.

 امروزه ویکتورینوکس به دست نسل چهارم خانواده الزنر اداره می‌شود. این شرکت 130 مین سالگرد تاسیسش را جشن می‌گیرد.

از 130 سال پیش که ویکتورینوکس تاسیس شده است، تمرکزش بر آداب و رسوم، کیفیت و خلاقیت بوده است. فلسفه این شرکت سهامی خاص بر اساس ارزش‌های مستحکم و استواری است که رشد مداوم را تضمین می‌کند. امروزه ویکتورینوکس یک شرکت جهانی است که محصولات آن در شش دسته مختلف طبقه‌بندی شده است: چاقوهای ارتش سوییس، چاقوهای آشپزخانه و حرفه‌ای، ساعت‌ها، لوازم سفر،  پوشاک و عطرها. چاقوهای ارتش سوئیس محصول اصلی است و نقشی پیشگام در توسعه دسته‌بندی همه محصولات دارد.

ویکتورینوکس (Victorinox) تضمین می‌کند که محصولاتش، صرف نظر از موقعیت مکانی تولید، دارای بالاترین استانداردها از تمام جهات باشند و کیفیت آن ها هرگز کم نشود. اکثر محصولات ویکتورینوکس - چاقوهای ارتش سوئیس، چاقوهای آشپزخانه و حرفه‌ای، ساعت و عطرها در سوئیس ساخته شده اند.

این سطح بالای کیفیت است که ویکتورینوکس را به پیشتازی در سوئیس و سایر نقاط دنیا  تبدیل کرده است.

صفحه اصلی

کاربری

خانه