برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو

کیسه خواب پر

قیمت و خرید آنلاین انواع بهترین کیسه خواب پر کوهنوردی و کمپینگ
فیلتر بر اساس
Showing 1-36 of 59 item(s)

قیمت و خرید آنلاین انواع بهترین کیسه خواب پر کوهنوردی و کمپینگ

خرید کیسه خواب

یکی از لذت‌های کوهنوردی و طبیعت‌گردی شب مانی در طبیعت است که این کار تنها با یک کیسه‌خواب مناسب امکان پذیر است.
انواع کیسه خواب:
کیسه خواب ها به لحاظ عایقی که در داخل آن ها کار گذاشته شده به دو دسته پر و الیاف تقسیم می شوند. کیسه خواب‌ها را از لحاظ طراحی نیز می‌توان به چند مدل تقسیم کرد؛ مدل مستطیلی، نیمه مستطیلی، مومیایی و دونفره. برخی از کیسه‌خواب‌ها قابلیت تبدیل شدن به پتو و ملحفه را دارند. کیسه خواب استرو 500 اس کیو یک نمونه از این کیسه خواب هاست. کیسه خواب های دونفره نیز معمولا مستطیلی هستند.
مهم‌ترین ویژگی هر کیسه خواب:
مهم‌ترین نکته در هنگام خرید کیسه خواب محدوده دمایی یا میزان نگهداری گرمای آن می باشد؛ که کوهنورد می‌بایست باتوجه به برنامه‌های خود به دمای کامفورت، لیمیت و اکستریم توجه کند.
کیسه خواب پر:
در تولید کیسه خواب پر معمولا از پر پرندگانی همچون اردک و غاز استفاده می‌شود. منظور از "پر" کرک قسمت پایین پر و محل برخورد پر با بدن پرنده است. همین پر‌ها عامل گرم‌تر بودن این کیسه خواب نسبت به الیاف هستند. این کیسه‌خواب‌ها راحت‌تر فشرده می‌شوند وحجم بسیار کمی می‌گیرند و قیمتشان نسبت به الیاف بالاتر است. در هنگام خرید کیسه خواب پر به وزن پر کار شده و قدرت پف کردگی (Fill Power) محصول توجه کنید. به میزانی که پر به حالت اولیه خودش برگردد قدرت پف کردگی می‌گویند.

صفحه اصلی

کاربری

خانه