برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو
فیلتر های محصولات
فیلتر های انتخاب شده
فیلتر بر اساس
  • ‎ 0 تومان - ‎ 65,000,000 تومان

نمایش 1 تا 48 از 86 مورد

قیمت و خرید انواع کیسه خواب پر کوهنوردی 

یکی از لذت‌های کوهنوردی و طبیعت‌گردی شب مانی در طبیعت است که این کار تنها با یک کیسه‌ خواب مناسب همانند کیسه خواب دیوتر امکان پذیر است.


انواع کیسه خواب کوهنوردی 


کیسه خواب ها به لحاظ عایقی که در داخل آن ها کار گذاشته شده به دو دسته پر و الیاف تقسیم می شوند. کیسه خواب‌ها را از لحاظ طراحی نیز می‌توان به چند مدل تقسیم کرد؛ مدل مستطیلی، نیمه مستطیلی، مومیایی و دونفره. برخی از کیسه‌خواب‌ها قابلیت تبدیل شدن به پتو و ملحفه را دارند. کیسه خواب استرو 500 اس کیو یک نمونه از این کیسه خواب هاست. کیسه خواب های دونفره نیز معمولا مستطیلی هستند.


مهم‌ترین ویژگی کیسه خواب پر کوهنوردی و کمپینگ 


مهم‌ترین نکته در هنگام خرید کیسه خواب پر محدوده دمایی یا میزان نگهداری گرمای آن می باشد؛ که کوهنورد می‌بایست باتوجه به برنامه‌های خود به دمای کامفورت، لیمیت و اکستریم توجه کند.


کیسه خواب پر


در تولید کیسه خواب پر معمولا از پر پرندگانی همچون اردک و غاز استفاده می‌شود. منظور از "پر" کرک قسمت پایین پر و محل برخورد پر با بدن پرنده است. همین پر‌ها عامل گرم‌تر بودن این کیسه خواب نسبت به الیاف هستند.

این کیسه‌خواب‌ها راحت‌تر فشرده می‌شوند وحجم بسیار کمی می‌گیرند و قیمتشان نسبت به الیاف بالاتر است. در هنگام خرید کیسه خواب پر به وزن پر کار شده و قدرت پف کردگی (Fill Power) محصول توجه کنید. به میزانی که پر به حالت اولیه خودش برگردد قدرت پف کردگی می‌گویند.

صفحه اصلی

کاربری

k2iran