برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو

سرشعله

فیلتر بر اساس
Showing 1-36 of 58 item(s)

آشپزی در طبیعت یکی از لذت‌بخش‌ترین بخش‌های برنامه‌ست. نوشیدن چای داغ یا یک وعده خوشمزه و گرم با یک سرشعله امکان‌پذیر است. تنها کافیست سرشعله را به کپسول متصل کنید و دیگر نیازی به جمع کردن هیزم و راه‌اندازی آتش ندارید. در عرض چند ثانیه آتشی یکنواخت و قابل تنظیم خواهید داشت.
انواع سرشعله:
سرشعله‌ها در ابعاد و انواع مختلفی تولید می‌شود؛ اما دو نوع شیلنگ‌دار و بدون شیلنگ از شناخته‌ترین سرشعله‌ها محسوب می‌شوند. سرشعله‌های بدون شیلنگ به طور مستقیم به کپسول متصل می‌شوند، اما سرشعله‌های شیلنگ‌دار معمولا خود پایه‌هایی دارند و بر روی زمین قرار ‌می‌گیرند. برخی سرشعله‌ها یک‌تکه اند، این نوع سرشعه ها به جت بویل معروف‌اند. برخی از سرشعله‌ها برای ایجاد حرارت از سوخت‌های مایع همچون بنزین و گازوییل بجای گاز استفاده می‌کنند. این سرشعله ها معمولا با شیلنگ به مخزن سوخت مایع متصل می‌شوند. سرشعله الکلی نیز از سرشعله‌های بسیار سبک و کم حجم است که شعله نرمی دارند.
شاخصه مهم در خرید سرشعله:
فارغ از کیفیت و شکل فیزیکی سرشعله، آن ها هر کدام ویژگی‌هایی دارند که باید به آنها توجه کرد. از جمله ویژگی‌های سرشعله مناسب می‌توان به وزن (پارامتری بسیار مهم مخصوصا برای کوهنوردان)، میزان مصرف گاز و مدت زمان متوسط به جوش‌آوردن آب اشاره کرد.


صفحه اصلی

کاربری

خانه