برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو
فیلتر های محصولات
نمایش 1 تا 48 از 83 مورد

قیمت و خرید انواع سرشعله کوهنوردی 

آشپزی در طبیعت یکی از لذت‌بخش‌ترین بخش‌های برنامه‌ست. نوشیدن چای داغ یا یک وعده خوشمزه و گرم با یک سرشعله کوهنوردی امکان‌پذیر است. تنها کافیست سرشعله را به کپسول متصل کنید و دیگر نیازی به جمع کردن هیزم و راه‌اندازی آتش ندارید. در عرض چند ثانیه آتشی یکنواخت و قابل تنظیم خواهید داشت. این قابلیت برای کوهنوردی بسیار به کار می‌آید و شما می‌توانید با خرید سرشعله کوهنوردی پیمایش و کوهنوردی خود را راحت‌تر کنید. 


انواع سرشعله کوهنوردی

سرشعله‌ها در ابعاد و انواع مختلفی تولید می‌شود؛ اما دو نوع شیلنگ‌دار و بدون شیلنگ از شناخته‌ترین سرشعله‌ها محسوب می‌شوند. سرشعله‌های بدون شیلنگ به طور مستقیم به کپسول متصل می‌شوند، اما سرشعله‌های شیلنگ‌دار معمولا خود پایه‌هایی دارند و بر روی زمین قرار ‌می‌گیرند. برخی سرشعله‌ها یک‌تکه اند، این نوع سرشعه ها به جت بویل معروف‌اند. برخی از سرشعله‌ها برای ایجاد حرارت از سوخت‌های مایع همچون بنزین و گازوییل بجای گاز استفاده می‌کنند. این سرشعله ها معمولا با شیلنگ به مخزن سوخت مایع متصل می‌شوند. سرشعله الکلی نیز از سرشعله‌های بسیار سبک و کم حجم است که شعله نرمی دارند.


نکات مهم پیش از خرید سرشعله کوهنوردی 

فارغ از کیفیت و شکل فیزیکی سرشعله، آن ها هر کدام ویژگی‌هایی دارند که باید به آنها توجه کرد. از جمله ویژگی‌های سرشعله کوهنوردی مناسب می‌توان به وزن (پارامتری بسیار مهم مخصوصا برای کوهنوردان)، میزان مصرف گاز و مدت زمان متوسط به جوش‌آوردن آب اشاره کرد.


Menu

کاربری

k2iran