برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو
نمایش 1 تا 48 از 258 مورد

یک کوله‌پشتی کوهنوردی کوچک برای برنامه‌های یک روزه یکی از ضروری ترین تجهیزات کوهنوردی است که اهمیت انتخاب و خرید آن را در شروع کوهنوردی نباید فراموش کنید. کوله‌پشتی‌های یک روزه برای استفاده در هر موقعیتی، از پیاده‌روی و خرید تا کوهنوردی‌ و حمل وسایل فنی برای کوهنوردی‌های حرفه‌ای یک روزه مناسب هستند. ظرفیت کوله‌پشتی‌های یک روزه بین ۱۰ تا ۴۰ لیتر می‌باشد و متناسب با مکان استفاده از آن متفاوت است. برای انتخاب کوله‌پشتی، اگر هدفتان از کوهپیمایی برنامه‌ای چند ساعته در فصل تابستان می‌باشد، یک کوله بین ۱۰ تا ۱۵ لیتر بهترین انتخاب برای شماست و یا اگر قصد انجام برنامه‌های یک‌روزه زمستانی دارید که ملزم به حمل وسایل بیشتری هستند، یک کوله با حجم ۲۰ تا ۳۰ لیتر مناسب‌تر است. درحالت کلی برای انتخاب حجم کوله باید به آب و هوا و حجم وسایلی که با خود به همراه می‌برید توجه کنید.


انواع کوله‌پشتی‌های روزانه:


•    مناسب برای پیاده روی
•    مناسب برای کوهنوردی
•    مناسب برای دوچرخه سواری
•    مناسب برای ورزش
•    مناسب برای ماجراجویی و دیدن مناطق دیدنی
•    مناسب برای کار

ویژگی‌ها:


1.    دسترسی به محفظه اصلی کوله‌پشتی‌های کوچک معمولا از قسمت بالای کوله پشتی می‌باشد،اما برخی از این مدل‌ها دارای دسترسی از جیب روی بدنه یا قسمت پایین کوله هستند که به شما کمک می کنند بدون بهم ریختن و جابه‌جایی همه لوازم، به داخل کوله خود دسترسی داشته باشید.
2.    تعدد جیب‌های داخلی و خارجی در کوله‌پشتی باعث راحتی تفکیک لوازم شما می‌یاشد.
3.    باله‌های کمری و بند قفسه سینه در کوله‌پشتی‌های یک‌روزه معمولا دارای ضخامت و پدینگ کمتری می‌باشند، اما بازهم از اهمیت بالایی برای کمک به حفظ تعادل و تقسیم بار بهتر کوله‌پشتی برخوردارند.
4.    برای کوله‌پشتی‌های کوهنوردی و فنی داشتن قسمتی برای بستن باتوم کوهنوردی، کلنگ و ... بر روی کوله پشتی دارای اهمیت زیادی است.
5.    هرچه ضخامت پارچه کوله بیشتر باشد، بادوام‌تر اما در عین حال سنگین‌تر است و بالعکس، باید با توجه به الویت خود نسبت به وزن و دوام، کوله‌پشتی مورد نظرتان را انتخاب کنید.

Menu

کاربری

k2iran