برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو

K2Club

به کی‌تو کلاب خوش ‌آمدید

مجموعه کی‌توایران به پاس قدردانی از اعتماد مشتریان وفادار خود و جلب رضایت هر چه بیشتر آن‌ها، از تاریخ یکم آبان 1402، اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان نموده است.

هدف از راه‌اندازی کی‌توکلاب، ارتقاء سطح بهر‌مندی مشتریان از مزایا وامتیازات در نظر گرفته شده ‌است.

مشتریان عزیز می‌توانند با خرید از فروشگاه‌ و یا وب‌سایت مجموعه، به عضویت این باشگاه درآمده و از مزایای ویژه آن بهر‌مند شوند.

برای ورود به هر سطح, مجموع خرید شما از تاریخ 1402/08/1 تا 365روز  بعد از آن محاسبه می‌شود. با مجموع خرید فقط 1,000,000 تومان وارد سطح اول در کی‌توکلاب می‌شوید و با خریدهای بعدی سطح و مزایای دریافتی شما افزایش می‌یابد.

 

شما به ازای خرید هر 10,000 تومان یک (الماس) دریافت می‌کنید. اما راه‌های آسان دیگری نیز برای کسب   وجود دارد.

کامنت گذاشتن و یا حتی ارسال عکس از محصولات خریداری شما در سایت مجموعه کی تو ایران، استوری گذاشتن و تگ کردن پیج اینستاگرام مجموعه به آدرس K2iran@ نیز برای شما به ارمغان می آورند.

البته باید در نظر داشته باشید که کامنت گذاشته شده باید حداقل تعداد 100 کاراکتر و مرتبط با محصول باشد تا امکان تایید آن توسط همکاران پشتیبانی وجود داشته باشد. همچنین برای کسب  از استوری ها باید حداقل 20 ساعت از زمان آن گذشته باشد.

هر یک که از روش‌های مختلف به دست آورید، می‌توانید به معادل تومانی تبدیل کنید و در خریدهای آتی استفاده کنید.

پس هرچه سطح بالاتری داشته باشید و  بیشتری کسب کنید، ارزش معادل تومانی آن هم بیشتر می‌شود.

 

با تخفیف ویژه جشن بگیرید...

با توجه به سطح‌بندی شما در کی‌توکلاب به شما کد تخفیفی در این روز خاص تعلق می‌گیرد. مدت اعتبار این کد 7 روز می‌باشد ( 3 روز قبل از تولد، روز تولد و  3روز بعد از آن)

برای دریافت این هدیه کافیه  به کی‌تو کلاب ملحق و پروفایلتان را تکمیل کرده باشید و یا اگر قبلا از سایت ما خرید داشتین، وارد پروفایلتان شوید و تاریخ تولدتان را ثبت کنید

لطفا حتما  در صحیح وارد کردن آن دقت کنید، زیرا این تاریخ قابل تغییر نیست.