برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو

زیرانداز

فیلتر بر اساس
فیلتر های انتخاب شده
فیلتر بر اساس
شاخه‌ها
موجود بودن
برند
قیمت
  • ‎ 0 تومان - ‎ 9,900,000 تومان

رنگ
سایز
وزن
  • 0 g - 2,550 g

ابعاد
وزن
نمایش 1 تا 36 از 74 مورد

زیرانداز مسافرتی و کوهنوردی

زیرانداز مسافرتی و کوهنوردی یکی از مهمترین وسایل مورد نیاز برای، مسافرین، کوهنوردان و طبیعت گردان است. این وسیله به عنوان یک پارچه‌ی نرم و محکم در زمینه‌ی حفاظت از کوهنورد در برابر سطح سخت و ناصاف زمین، سرما، رطوبت و خطرات دیگر، عملکرد می‌کند. قابلیت ضد آب زیرانداز کوهنوردی باعث می‌شود که در روزهای بارانی و برفی و بر روی زمین‌های مرطوب نیز بتوان از این محصول استفاده کرد. زیرانداز مسافرتی معمولاً از موادی مانند فوم، پلاستیک یا پارچه‌ی مقاوم ساخته می‌شود و دارای وزن سبک و جمع‌ و جوری است. همچنین، این وسیله در اندازه‌های مختلف تولید می‌شود تا بتواند به صورت مناسب با اندازه‌ی تپه‌ها و کوهستان‌ها استفاده شود.

انواع زیرانداز مسافرتی و کوهنوردی

1- زیرانداز فومی: این نوع زیرانداز مسافرتی و کوهنوردی از فوم ساخته شده است و به دلیل وزن سبک و جمع‌وجوری، محبوبیت بالایی در بین مسافرین دارد. همچنین قابلیت تاشدن این نوع از زیراندازها باعث شده است تا به یکی از بهترین مدل های زیرانداز تاشو تبدیل شوند. 

2- زیرانداز حصیری: از بهترین زیراندازهای مسافرتی و کوهنوردی می‌توان به زیرانداز حصیری اشاره کرد. این نوع از زیراندازها قابلیت آکاردئونی نیز دارند.

3- زیرانداز پلاستیکی: این نوع زیرانداز مسافرتی و کوهنوردی از پلاستیک ساخته شده است و مقاومت بالایی در برابر رطوبت و سختی زمین دارد. به همین دلیل از مهم ترین قابلیت های این زیرانداز مسافرتی و کوهنوردی ضد آب بودن آن است. 

4- زیرانداز پارچه‌ای: این نوع زیرانداز مسافرتی از پارچه‌ی مقاوم ساخته شده است و به دلیل نرمی و راحتی استفاده، محبوبیت بالایی در بین مسافرین دارد.

5- زیرانداز فویلی: این نوع زیرانداز کوهنوردی و مسافرتی از فویل ساخته شده است و به دلیل وزن سبک و جمع‌وجوری، برای کوهنوردانی که به دنبال کم کردن وزن بار هستند، مناسب است.

صفحه اصلی

کاربری

خانه