برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو

کوله حمل کودک

فیلتر بر اساس
فیلتر های انتخاب شده
فیلتر بر اساس
برند

کوله‌پشتی حمل کودک، محصولی بسیار کاربردی است برای کسانی که مسافری کوچک به همراه دارند و هر دو باید برای یک ماجراجویی راحت باشند. کودکان نیز درست مثل بزرگسالان، عاشق طبعیت گردی هستند، اما قدم زدن با کودکان در طبعیت کمی سخت است و یا شاید آن‌ها هنوز توانایی حرکت نداشته باشند، در هر دو حالت، استفاده از کوله پشتی‌های حمل کودک بهترین گزینه‌ است.


راهنمای خرید:


1.    سن کودک: در ابتدا دقت کنید که کوله‌ای مناسب با سن و جثه کودکتان کنید زیرا اگر بزرگ‌تر باشد،امکان لیز خوردن وجود دارد و اگر کوچک‌تر باشد، کودک احساس خوبی ندارد و به سرعت کلافه می‌شود. سایز بعضی از کوله‌پشتی‌های حمل کودک، قابل تنظیم می‌باشد و شما می‌توانید با بزرگتر شدن کودک، سایز کوله پشتی را نیز افزایش دهید.
2.    میزان مسافت: انتخاب یک کوله که برای ساعت‌ها بدون کوچکترین فشار به شانه و لگن، به راحتی روی کمر شما بشیند، ضروری است‌؛ زیرا اگر مسیرتان طولانی باشد و احساس راحتی نکنید، ممکن است در بین راه، خستگی بر شما غلبه کند و صعودتان نیمه کاره بماند.
3.    اسکلت و فریم: کوله‌پشتی نباید برای شما بزرگ و یا کوچک باشد و بند سینه‌ای و کمری خیلی بالاتر و یا پایین تر از لگن و سینه شما قرار نگرفته باشد .اکثر کوله‌پشتی‌ها، دارای فریم آلومینیوم هستند که علاوه بر سبک بودن، مقاومت خوبی نیز داشته باشند.
4.    آب‌وهوا: برای محافظت از پوست کودکانتان در برابر نور شدید و مستقیم خورشید، باران، طوفان بهتر است از کوله‌پشتی‌های سایه‌بان دار استفاده کنید.
5.    ایمنی: کوله‌های حمل کودک که دارای هارنس می‌باشند، ایمن‌تر هستند و از حرکت کودک و لیز خوردن آن جلوگیری می‌کند.
6.    تهویه: یک کوله‌پشتی خوب دارای مخازن تهویه در پنل پشتی کوله پشتی و روی صندلی کودک می باشد که جریان باد را در داخل کوله پشتی افزایش می دهند.

صفحه اصلی

کاربری

خانه