برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو
نمایش 1 تا 48 از 51 مورد

قیمت و خرید انواع محصولات برند گایا (قایا)

گایا یا قایا تولید کننده پوشاک ورزشی و تجهیزات با کیفیت برای توانمندسازی ورزشکاران و هواداران فضای باز است. گایا در سال 1997 توسط جواد نصیرزاده، یک کوهنورد جوان و پرشور حامی طبیعت، تاسیس شد. 

اولین محصول گایا - هد بند - کاملا برای نیاز شخصی در یک تور پیاده روی دوستانه اطراف کوه های هیلی  در سال 1375 ساخته شد. سال 1375 نقطه ی عطف بود. این ورزشکار جسور و مشتاق با الهام از اولین محصول خود تصمیم گرفت نوآوری خود را با ساخت اولین جفت گتر در سال 1375 به چالش بکشد و از آنها در یک تور پیاده روی در کوه‌های دند استفاده کرد. خرسند از نتیجه، جواد نصیرزاده یک قدم فراتر رفت و اولین جفت دستکش کوهنوردی خود را در سال 1375 ساخت و در کوه‌های میشو استفاده کرد.

هنگامی که در اواخر سال 1376 اولین کوله پشتی او، به عنوان چالشی حقیقی برای مهارت ها و تجربه ی او به بازار آمد، او موفقیت را احساس کرد. این محصولات اولیه دست ساز بودند و با چرخ خیاطی مادر جواد دوخته شده بودند. این نمونه‌های اولیه توسط او و دوستانش در تورهای کوه نوردی و دوچرخه سواری سازمان یافته توسط خود او، آزمایش می شدند. آنچه که شروع بسیار ساده‌ای داشت، خیلی زود به داستانی موفق تبدیل گشت.

کاپشن گورتکس گایا

در طول 18 سال گذشته، استقلال او و تمایلش برای انجام کارهای متفاوت منجر به نوآوری در ساخت لباس و تجهیزات مورد استفاده در فضای باز شده است. در آینده نزدیک شما از تجهیزات سفر برند گایا در قله های 8،000 متری بیشتر از هر برند دیگری خواهید شنید. از زمان ساخت اولین هد بند در خانه در سال 1375 تا شلوارهای اسکی پیشرفته ی اخیر که در کارگاه‌های تخصصی تولید شده‌اند، محصولات گایا تکنولوژی پیشرفته مواد را با راه حل های غیر متعارف طراحی ترکیب کرده‌اند.

صفحه اصلی

کاربری

k2iran