برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو

زیرانداز چادر

فیلتر بر اساس
Showing 1-14 of 14 item(s)

استراحت و خواب از نیازهای اولیه و ضروری هر انسانی است، مخصوصا در حین طبیعت گردی و کوهنوردی که بدون داشتن زیرانداز محقق نخواهد شد؛ هم‌چنین عایق بندی مکان نشستن و خواب از دیگر نیازهایی است که با زیرانداز تامین می‌شود.
بسته به مقصدی که دارید، می‌توانید نوع زیراندازی را انتخاب کنید. اگر مقصد ساحلی و مرطوب باشد، زیرانداز باید ضد آب و برزنتی باشد، یا اگر جنگلی و به صورت کمپینگ سفر می‌کنید که زمانی طولانی‌تر را در طبیعت به سر می‌برید، به زیرانداز های نرم و راحت و حجیم‌تر احتیاج دارید، که به دلیل حمل با ماشین وزن آن خیلی مطرح نیست. در محیط‌های کوهستانی وجود زیراندازهایی با ضخامت و درصد عایق گرمایی بیشتر که راحت‌تر جمع شود و وزن آن به دلیل کوله‌کشی کوهنورد را اذیت نکند، مورد نیاز است. در زمان صعودهای فنی و سنگنوردی علاوه بر وزن، حجم کم نیز مطرح خواهد بود.


نکات خرید زیرانداز:
1.    اندازه: حتما با قدتان متناسب باشد، یا اگر با خانواده یا دوستان به طبیعت می‌روید یا کمپ می‌کنید، ظرفیت و ابعاد آن برای همه کافی باشد.
2.    وزن: اگر پیمایش شما با کوله پشتی و مسیر طولانی و پر چالش است، وزن زیرانداز بسیار مهم و بهتر است کم باشد.
3.    شستشوی راحت: آلوده شدن زیرانداز بعد از هربار مصرف در طبیعت امری بدیهی است، اینکه بتوانید آن را بعد از هر بار بشویید و خشک کنید بسیار مهم است.
4.    ضدآب بودن: در محیط های طبیعی وجود آب و رطوبت اجتناب ناپذیر است، پس خرید زیراندازی با درصد نفوذ هرچه کمتر آب و گرد و خاک را از یاد نبرید.
5.    عایق حرارت: زیرانداز باید در هوای سرد عایق سرما و در شرایط آب و هوایی گرم از نفوذ گرما جلوگیری کند.
6.    حجم و نوع بسته بندی: حجم زیرانداز را در حال بسته مدنظر قرار دهید. به خاطر داشته باشید که جای زیادی در کوله‌تان اشغال نکند یا بتوان آن را به راحتی به کوله متصل کرد.
7.    راحت بودن: در شرایطی که وزن و گرم بودن زیرانداز به دلیل شرایط آب و هوایی و نوع مقصد و روشی که به آنجا می‌روید مهم نیست، راحتی زیرانداز مطرح می‌شود.زیراندازهایی با ضخامت بیشتر و سطح صاف می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد.


زیرانداز چادر:
زیراندازهای چادر معمولا آپارات شده و ضدآب هستند که مانع از نفوذ آب، رطوبت و سرما از زمین به داخل چادر شوند. این زیراندازها از پاره شدن و کثیف شدن کف چادر هم جلوگیری می‌کنند. به دلیل پانچ بودن چهار طرف این مدل زیرانداز، از آن‌ها می توان به عنوان سایبان نیز استفاده کرد. زیرانداز کیسه‌خواب به دلیل حجم کم و وزن سبک به راحتی قابل حمل هستند.

صفحه اصلی

کاربری

خانه