برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو

کوله پشتی دیوتر

فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس
موجود بودن
قیمت
  • ‎ 0 تومان - ‎ 9,750,000 تومان

فیلتر بر اساس
Showing 1-36 of 98 item(s)

قیمت و خرید انواع کوله پشتی کوهنوردی دیوتر (deuter)

هانس دیوتر (که تلفظ آلمانی آن دویتر می باشد) در سال 1898 دیوتر را راه اندازی کرد. در سال 1971 دیوتر با تولیداتی همچون کوله پشتی، کیف و چمدان صدر تولیدکنندگان آلمانی را از آن خود کرد.

سیستم ایرکامفورت کوله های دیوتر، انقلابی در سیستم‌های پشتی در سراسر دنیا به راه انداخت. در سال 1999 سری جدید کوله‌پشتی‌های دیوتر،فوتورا به یکی از پرفروش ترین کوله پشتی های بازار تبدیل شد. سیستم ایرکامفورت در این سری ارتقا چشم گیری داشت.

با کوله‌پشتی‌های سری ای ال دیوتر، حتی بلندترین افراد هم می‌توانند کوله پشتی های مناسب با قد خود داشته باشند. طول پشت این مدل از سایزهای معمولی بلندتر است.

در سال 2008 سیستم ایرکامفورت فلکس لایت تولید شد؛ سیستمی که برای سری های کم وزن اسپکترو استفاده می‌شود. در تولید کوله‌پشتی‌های دیوتر هیچ گونه ماده مضر و سرطان‌زایی استفاده نشده‌است. البته با حفظ خاصیت ضدآبی به همان کیفیت سابق. دیوتر به‌جای استفاده از پی‌اف‌سی در ضدآب کردن محصولات از دی‌دبلیو‌آر(DWR) استفاده می‌کند، نوعی فناوری که هیچ‌گونه آسیبی به محیط زیست نمی‌زند. کوله‌های دیوتر دارای کاتالوگ با مشخصات فنی، بارکدی که کارخانه به محصول اختصاص می‌دهد و رفرنس هستند، که بیانگر اورجینال بودن آن محصول است.دیوتر برای هرنوع سلیقه، قد و استایل کوله‌ای طراحی کرده‌است تا پاسخگوی نیاز تمامی متقاضیان باشد.

<!-- [if gte mso 9]> <w:LsdExcept

صفحه اصلی

کاربری

خانه