برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو
نمایش 1 تا 20 از 20 مورد

قیمت و خرید انواع کاپشن پر کوهنوردی [زنانه مردانه]

با توجه به تعریف الویت بندی پوشاک کوهنوردی، کاپشن کوهنوردی بیرونی ترین لایه است که از بدن شما در برابر باد، باران و برف محافظت می‌کند. کاپشن‌ها را با توجه به نوع عایق می‌توان به دو دسته الیاف و پر تقسیم کرد.


مزایای کاپشن پر


1.    عایق عالی گرما
2.    وزن بسیار کم
3.    دوام بیشتر
4.    تراکم پذیری بالا


ویژگی های پر استفاده شده در کاپشن پر 


اردک، غاز و حتی مرغ، دارای لایه‌ای پرزدار از کرک و پر می‌باشند که در زیر پرهای ضخیم‌تر بدنشان قرار دارد و به آن‌ها کمک می‌کند تا در شرایط سرد و مرطوب از خود محافظت کنند. این پرها، میلیون‌ها حفره بسیار بسیار کوچک از هوا را ایجاد می‌کنند که حرارت بدن شما این حفره‌های هوا را گرم می‌کند و سپس با وجود پرها، این گرما در اطراف شما نگه داشته می‌شود.


توان تراکم پر (Down Fill Power):


توان تراکم پر عددی است که کیفیت نسبی پر را نشان می دهد، در واقع این عدد نشان دهنده این است که وزن مشخصی از پر به چه میزان می‌تواند پف کند یعنی فضای خالی و گرما تولید کند. هرچه توان تراکم بالاتر باشد، نشان‌دهنده راندمان عایق بیشتر است،در نتیجه میزان گرمای تولید شده توسط آن بیشتر خواهد بود.


نکات لازم برای شست و شوی کاپشن پر


کاپشن‌های پر به شدت در معرض از دست رفتن حالت اولیه خود هستند به همین دلیل برای افزایش طول عمر آن‌ها باید با روش‌ها و موارشوینده مناسب و حداکثر سالی دوبار انجام دهید. قبل از شست و شو ابتدا با دستمال نخی مرطوبت لکه‌گیری کنید. دمای ماشین لباس‌شویی باید ولرم باشد، آب سرد و گرم به بافت کاپشن آسیب می‌رساند. محفظه ماده شوینده را کاملا بشویید تا هرگونه پودر، نرم کننده و مواد شوینده تمیز شود و از شوینده‌های مخصوص استفاده کنید.


برای خشک کردن کاپشن‌های پر به هیچ عنوان آن‌ها را در معرض نور مستقیم خورشید و هوای آزاد قرار ندهید، خشک شدن در هوای آزاد برای کرک‌ها و بافت اصلی کاپشن مضر می‌باشد و باعث بوگرفتن آن ها می شود. کاپشن را در دمای ملایم خشک کنید.


  • ما، شما را تشویق می‌کنیم که پیش از خرید محصولات عایق با پر، به این جنبه‌ی اخلاقی و مهم توجه داشته باشید که شرکت‌هایی که پرهای مورد استفاده‌شان را ردیابی می‌کنند و دارای مجوز می‌باشند، تضمین می‌دهند که حیوانات هرگز فقط به خاطر پرهایشان کشته نشده‌اند یا در حالت زنده پرهایشان کنده نشده است.

صفحه اصلی

کاربری

k2iran