برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو
نمایش 1 تا 33 از 33 مورد

صندلی مسافرتی | قیمت و خرید انواع صندلی تاشو کمپینگ

صندلی تاشو از مهم‌ترین وسایل کمپینگ است که می‌تواند برای استراحت، لذت بردن از طبیعت، صرف ناهار در محیط بیرون و... استفاده شود. این صندلی‌ها هنگام باز شدن کمی بزرگ به نظر می‌رسند. با این حال در زمان بسته شدن ساختار جمع‌وجور و کم‌جایی دارند. بیشترین وزن این صندلی‌ها تقریباً 4 کیلوگرم است و از این رو به‌راحتی حمل و جابه‌جا می‌شوند.

انواع صندلی‌های تاشو مسافرتی 

صندلی مسافرتی می‌تواند از متریال مختلفی مانند چوب، فلز و پلاستیک تولید شود. هر کدام از این صندلی‌ها با توجه به متریالی که دارند، میزان مقاومت و استحکام متفاوتی را از خود نشان می‌دهند. 

صندلی تاشو پلاستیکی

اگر به دنبال خرید صندلی تاشو ارزان هستید، می‌توانید مدل پلاستیکی آن را انتخاب کنید. این صندلی‌ها با توجه به جنس پلیمری و پلاستیکی‌شان، بسیار سبک هستند و برای سفر، ساحل‌گردی، رفع خستگی بعد از پیاده‌روی، نشستن مجاور آتش، کمپینگ، طبیعت‌گردی و... استفاده می‌شوند. 

صندلی تاشو چوبی

چوب یک متریال مناسب برای تولید میز مسافرتی و صندلی تاشو است، چرا که لوازم چوبی سبک و بسیار مستحکم هستند و می‌توانند برای استفاده طولانی مدت کاربرد داشته باشند. قیمت صندلی تاشو چوبی نسبت به مدل‌های پلاستیکی بیشتر است. 

صندلی تاشو فلزی 

صندلی تاشو مسافرتی کوچک می‌تواند از نوع فلزی باشد. این صندلی با توجه به مقاومت زیادی که دارد، برای سفر و کمپینگ پیشنهاد می‌شود. صندلی تاشو کمپینگ دوام بالایی دارد و بدون نگرانی از کاهش کیفیت می‌توان از أن در طولانی مدت استفاده کرد. 

کاربردهای صندلی‌های تاشو مسافرتی چیست؟

این صندلی برای استراحت، خوردن ناهار، نوشیدن چای و... در سفر، طبیعت‌گردی کارایی دارد. 

بالکن یکی از فضاهایی است که برای صرف چای و قهوه، تماشای منظره بیرون و کتاب خواندن استفاده می‌شود. صندلی تاشو سبک می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل برای فضای بالکن باشد.

این صندلی‌ها در هر فضایی که نیاز به نشستن طولانی وجود دارد، قابل استفاده است. 

نکات مهم به هنگام خرید بهترین صندلی تاشو مسافرتی

برای خرید صندلی تاشو چند نکته مهم را مدنظر قرار دهید:

در هنگام خرید صندلی سفری تاشو ابتدا به استانداردها توجه کنید. این صندلی‌ها باید مقاوم باشند و تحمل وزن بالا را داشته باشند. 

صندلی مسافرتی استاندارد، باید ارگونومیک باشد، یعنی متناسب با آناتومی بدن طراحی شده باشد.

قیمت صندلی تاشوی مقاوم با توجه به نوع متریال، میزان مقاومت و استانداردها تعیین می‌شود، با این حال همواره کیفیت را به قیمت ترجیح دهید. 

مزایای استفاده از صندلی‌های تاشو مسافرتی

خرید صندلی تاشو مزایای بسیاری برای خریداران به همراه دارد، چون قیمت صندلی تاشو نسبت به دیگر صندلی‌ها مناسب است، بنابراین ارزش خرید بالایی دارند. 

صندلی مسافرتی در متریال مختلف پلاستیکی، آلومینیومی و چوبی ساخته می‌شود. از این رو سبک‌وزن هستند و امکان جابجایی آن‌ها به‌‌راحتی فراهم می‌شود.  

صندلی کمپینگ با توجه به مقاومت بالایی که دارد، می‌تواند سال‌های سال دوام بیاورد و برای محیط‌های مختلف استفاده شود. 

•      مزیت مهم صندلی تاشو مسافرتی در این است که فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند و شما برای نگهداری از آن دغدغه نخواهید داشت. 

صفحه اصلی

کاربری

k2iran