برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو

عینک جولبو

نمایش 1 تا 36 از 144 مورد

قیمت و خرید انواع عینک کوهنوردی جولبو (julbo) +20 مدل

از وسایل بسیار مهم و ضروری در برنامه های کوهنوردی، کمپینگ و طبیعت گردی می‌توان به عینک کوهنوردی اشاره کرد. داشتن یک عینک مناسب در تمامی برنامه‌ها، مخصوصا در فصل زمستان که نور منعکس شده از برف و یخ  که آسیب زیادی به چشم شما وارد می‌کند، اهمیت زیادی دارد.
جولبو یکی از معتبرترین برندهای عینک در دنیا است. آقای جولز بو (Jules Baud) در سال 1888 برندی را تنها با هدف نوآوری در صنعت عینک پایه گذاری کرد. ایده هایی که طی 125 سال گذشته هنوز هم تمام نشده اند. جولبو همواره تلاش کرده  تا در جهت تولید عینک های مخصوص طبیعت گردی پیشتاز باشد.

انواع عینک جولبو

عینک های چولبو به 3 دسته اصلی تقسیم بندی می‌شوند، که هر دسته عینک هایی با طراحی و لنز های مخصوص و کاربرد‌های مختص خود دارد:
1.    عینک‌های ورزشی: فریم عینک‌های ورزشی به گونه ای است که پایداری و چسبندگی محکمی بر روی صورت دارد. این مدل عینک‌ها برای ورزش‌های سرعتی و پر تحرک مثل دوچرخه سواری کوهستان، دویدن و هرگونه فعالیت ورزشی که تحرک زیاد دارد، پیشنهاد می‌شود.
2.    عینک‌های کوهنوردی: طراحی فریم این عینک ها به گونه ای است که کاملا در برابر نفوذ آفتاب و اشعه خورشید که از چشمان شما محافظت می‌کند و معمولا دارای بادگیر هستند.
3.    عینک‌های شهری و روزمره: فریم این عینک ها معمولا ظریف تر بوده و برای استفاده در فعالیت های روزمره، مسافرت، کمپینگ، کنار ساحل و از این دست برنامه ها طراحی شده است.


انواع لنزهای جولبو:


1.    ری‌اکتیو: این لنزها با تغییر شدت نور به طور خودکار تنظیم می‌شوند، لنزهای فتوکرومیک به اشعه خورشید واکنش نشان می‌دهند و میزان تیرگی و شفافیت لنز با توجه به میزان و شدت نور محیط تغییر می‌کند، این ویژگی از چشمانتان در برابر طیف وسیعی از شرایط نوری محافظت می‌کند.
•    High mountain : برای استفاده در ارتفاعات و کوهنوردی‌های حرفه ای گزینه ای ایده آل می‌باشد و برای محیط‌های بسیار پرنور و محیط‌های برفی بهترین کارایی را دارد. دارای خاصیت ضد مه نیز می‌باشد.
•    Performance : مناسب برای استفاده در فعالیت‌هایی با سرعت بالا مثل ورزش‌های کوهستانی، دوچرخه سواری کوهستان، پیاده روی، کوهنوردی و دویدن می‌باشد. این لنز برای محیط هایی با شدت نوری متوسط مناسب است. دارای خاصیت ضد مه نیز می‌باشد.این لنز دارای روکش خارجی دافع روغن نیز می‌باشد.
•    Nautic 2-3 : مناسب برای استفاده در همه ورزش‌های آبی در شرایط آب و هوایی ابری و آفتابی می‌باشد. دارای خاصیت ضدمه و تکنولوژی HYDROPHOBIC  می‌باشد که باعث لغزش آب روی لنز و به بهبود هرچه بهتر دید می‌شود.
•    All around 2-3 : مناسب جهت استفاده در تمرین‌های ورزشی و استفاده روزمره می‌باشد. این لنز دارای روکش خارجی دافع روغن نیز می‌باشد.
•    Performance 1-3HC : مناسب برای استفاده در ورزش های سرعتی مانند اسکی نوردیک و دوچرخه سواری در کوهستان می‌باشد. دارای خاصیت ضد مه  و روکش خارجی دافع روغن نیز می‌باشد.
•    Performance 1-3LA : مناسب برای استفاده در ورزش های سرعتی مثل دویدن و دوچرخه سواری در کوهستان بوده و دارای خاصیت ضد مه  و روکش خارجی دافع روغن نیز می‌باشد.
•    Performance 0-3 : مناسب برای استفاده در ورزش های استقامتی است و با همه شرایط نوری ، از جمله نور بسیار کم (شب/آب و هوای بد) نیز سازگار است.

2.    اسپکترون: این لنز‌ها از متریال پلی کربنات تشکیل شده، که برای اکثر فعالیت‌های ورزشی و تفریحی چند منظوره مناسب هستند
•    Spectron4 : دارای پوشش ضد انعکاس Anti-Reflective Coating  می‌باشد که سبب وضوح دید هرچه بهتر برای کاربر می‌شود. این لنز با قابلیت Flash Finish، نور مرئی را با اعمال افکت آینه ای روی لنز فیلتر می‌کند.
•    Spectron3 Polarized : دارای تکنولوژی پلاریزه POLARIZED  بوده که تابش خیره کننده روی سطوح بازتابنده (جاده ، آب ، برف و غیره) را از بین می‌برد و با روکش آینه رنگی  Color Flashفیلتراسیون نور مرئی را با اعمال افکت آینه ای بر روی لنز بهبود می‌بخشد
•    Spectron3 : این لنز چند منظوره، مناسب برای تمامی فعالیت ها می‌باشد.
•    Spectron1 : مناسب برای شرایط نوری ضعیف و زمانی که تابش نور خورشید در آسمان زیاد نیست  مناسب می‌باشد.

3.    آلتی‌آرک: این لنز مانند دو لنز قبل پر استفاده نیست و در بعضی از عینک‌های جولبو استفاده شده است. بسیار مقاوم در برابر خش و ضربه نیز می‌باشد.

صفحه اصلی

کاربری

خانه