برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو
فیلتر های محصولات
فیلتر های انتخاب شده
فیلتر بر اساس
  • ‎ 0 تومان - ‎ 13,500,000 تومان

  • 0 g - 5,000 g

نمایش 1 تا 48 از 74 مورد

قیمت و خرید انواع محصولات برند کووآ

از زمان تاسیس در سال 1982، این برند در زمینه ایجاد و گسترش فرهنگ طبیعت گردی و کمپینگ در سراسر جهان همکاری بسیاری کرده است. 

شرکت انحصاری کووآ پیشرو تولید اجاق گازهای قابل حمل طی 30 سال گذشته در کره جنوبی است. نمایندگان کووآ به دنبال کیفیت بیشتر هستند و به منظور دستیابی به این سطح در تولید اجاق گازهای تکنیکی بر بسیاری از موانع غلبه کردهاند.

اجاق گاز کووآ (Kovea)

کووآ به عنوان یک شرکت برجسته در زمین طبیعت گردی در کره، احساس می‌کرد که محصولات موجود در بازار فاقد کیفیت لازم برای کوه نوردان کره‌ای هستند و به این ترتیب تمام انرژی و تلاش خود را به توسعه محصولات با کیفیت که توانایی جلب اعتماد کاربران را داشته باشند، معطوف کرده است.

کووآ ابتدا با اجاق گازهای قابل حمل وارد بازار شد. با تلاش زیاد برای تولید کالاهای بهتر، کووآ تا کنون قادر به ادامۀ سرمایه گذاری در "تحقیق و توسعه" (R & D) بوده است. این دستیابی به کیفیت بالاتر منجر به کسب انواع گواهی نامه‌های بین‌المللی کیفیت گشته است.

محصولات کووآ با بهره گیری از کارمندان ماهر، تلاش بی‌وقفه و تکنولوژی پیشرفته، محبوب و شناخته شده است و به انتخاب نهایی کاربران و یکی از پرفروش ترین برندها تبدیل شده است. با وجود این تجربه ی بالا، کووآ در کنار وسایل قابل حمل، شروع به تولید دیگر محصولات مرتبط با طبیعت گردی نمود.

شرکت کووآ تمام این محصولات را به نام برند خود به فروش می‌رساند و با شرکای بزرگ و مطرحی در سراسر جهان از "تولیدکننده ی لوازم اورجینال" ( O.E.M) همکاری می‌کند. بسیاری از شرکت‌های پیشرو بین المللی خواهان همکاری نه تنها برای توسعه محصولات جدید، بلکه برای تعهد متقابل در راستای شکل گیری رابطه ی تجاری پرسود با کووآ می‌باشند.

صفحه اصلی

کاربری

k2iran