برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو

کلاه آفتابی

فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس
موجود بودن
قیمت
  • ‎ 80,000 تومان - ‎ 320,000 تومان

فیلتر بر اساس
Showing 1-18 of 18 item(s)

هر ورزشی نیاز به استفاده از پوشاک مخصوص خود را دارد، کوهنوردی نیز از این قائده مستثنی نیست. کلاه کوهنوردی پوششی است که پوست صورت، گردن و سر شما در مقابل آفتاب، باران و باد محافظت می‌کند.


مزایای استفاده:
1.    در روزهای گرم آفتابی از صورت، سر و گردن شما در مقابل اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند و از آفتاب سوختگی جلوگیری می‌کند.
2.    در روزهایی که هوا بارانی است از خیس شدن مو و سر شما جلوگیری می‌کند. همچنین اجازه ورود آب باران به چشمان شما را نمی‌دهد.
3.    همچنین از پوست سر و موهای شما در برابر شاخه درخت، حشرات و گرده افشانی محافظت می‌کند.
4.    با داشتن نوار ضد تعریق از ورود عرق سر و پیشانی به چشم شما جلوگیری می‌کند و سر شما به خوبی هوا می‌خورد.
5.    به ظاهر کوهنورد جذابیت و زیبایی خاصی ارائه می‌دهد، به طوری که دیگران از دیدن شما لذت می‌برند.


روش نگه‌داری:
1.    بعد از هر بار استفاده کلاه خود را بشویید، چربی سر و تعریق به پارچه کلاه آسیب وارد می‌کند و باعث خراب شدن سریع آن می‌شود.
2.    در روزهای بارانی بعد از استفاده،حتما آن را خشک و بعد جمع کنید. برداشتن کلاه به صورت خیس یا نم‌دار باعث ایجاد کپک و پوسیدگی می‌شود.
3.    در روزهای آفتابی که نور خورشید با شدت و زاویه بیشتری تابیده می‌شود، بهتر است کلاه خود را خیس کرده و روی سر قرار دهید با این کار سر شما خنک‌تر شده و نور خورشید به کلاه شما اسیب نمی‌زند.


انواع کلاه کوهنوردی:
1.    هلمت
2.    کلاه زمستانی
3.    کلاه طوفان یا کولاک
4.    کلاه آفتابی


کلاه آفتابی:
 این مدل معمولا در فصل بهار و تابستان مورد استفاده قرار می‌گیرد. زیرا در این فصل‌ها اشعه خورشید با زاویه‌ای تابیده می‌شود که شدت بیشتری دارد. در واقع رایج‌ترین مدل کلاه‌کوهنوردی هستند. دارای لبه‌هایی برای ایجاد سایه در ناحیه صورت می‌باشند و با سه تیکه پارچه از پشت سر، گردن و صورت شما محافظت می‌کنند.

صفحه اصلی

کاربری

خانه