به نام خدا

مجموعه ی K2Iran به مدیریت اقای علیرضا کارگزاری در سال 1379 کار خود را با تولید لوازم کوهنوردی، کمپینگ و شکار با برند Alpe شروع کرد. در سال 1382 وی به توزیع پارچه و یراق آلات مربوط به تجهیزات کوهنوردی بین تولید کنندگان ایرانی پرداخت.

در سال 1384 اولین فروشگاه خود را در خیابان ملک الشعاری بهار در مشهد افتتحاح کرد. در این سال مجموعه ی کی تو ایران تحت نام K2 group به فروش تولیدات ایرانی با نام های گایا، چلنجر، سالوک، شیلی، کمتال و غیره پرداخت.

در سال 1385 با اضافه شدن فروش برندهای معتبر خارجی در کنار برندهای ایرانی فروشگاه به مکان فعلی خود نبش ملک الشعرای 40 انتقال یافت.

این مجموعه افتخار این را داشته است که همواره حامی تیم های کوه نوردی در صعود به قلل مرتفع ایران و جهان باشد.

سایت K2face در سال 1392 فعالیت خود را آغاز نمود. بنا بر آن بود که این سایت محل فروش اینترنتی مجموعه باشد اما به علت مشکلات فنی فعالیتش متوقف گردید.

اکانت اینستاگرام Victorinoxiran در تاریخ 15شهريور1393 باز و شروع به فعالیت نمود. در ابتدا تنها عکس های تبلیغاتی از برند ویکتورینوکس و از تاریخ 20آبان 139به توضیح درباره ی ابزار این برند پرداخت.

در سال 1393 این مجموعه نام برند خود را به K2Iran تغییر داد. و در 25بهمن1393 اکانت اینستاگرام خود را تحت همان نام فعال کرد.

در آذر1394 مجموعه ی K2Iran شعبه ی دوم خود را در هتل همای شماره یک مشهد راه اندازی کرد. در این مجموعه برند ویکتورینوکس به طور تخصصی با فروش لوازم آشپزخانه، ابزار چندکاره و ساعت های این برند در کنار ساعت ها و دوربین های گارمین کار خود را تا به امروز ادامه داده است.

شعبه سوم مجموعه کی تو ایران در 13آبان1395 در بلوار سجاد کار خود را با فروش برند سالومون، سونتو و باف به طور تخصصی آغاز نمود.

این مجموعه تلاش کرده است تا با استفاده از مطالب آموزشی به شما جهت داشتن تجربه ای حرفه ای در طبیعت به شما کمک کند. مطالب از چندین منبع مختلف برگرفته و ترجمه شده اند.


همکاران مجموعه کی تو ایران برای راهنمایی در خدمت هستند.

Menu

مقایسه 0