برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو
آخرین دیدگاه
دیدگاهی وجود ندارد
جست و جو بلاگ

لوازم مناسب برای ماجراجویی در طبیعت با کودکان

پست شده در2 سال ها گذشته

لوازم مناسب برای ماجراجویی در طبیعت با کودکان

شما عاشق طبیعت هستید و دوست دارید فرزندانتان را در ان لذت سهیم کنید؛ نه تنها آنها را به طبیعت ببرید، بلکه همه ی لذت های فعالیت های بیرون را در آنها پرورش دهید.

تجهیز آنها با لوازم مناسب لذت سفر را افزایش می دهد، شانس اینکه آنها نیز عاشق طبیعت شوند را به حداکثر می رساند، و در عین حال آنها را امن نگه می دارد.

اولین گام: حمل نوزادان و بچه ها بسیار کوچک به خارج از منزل

گردش خارج از خانه با کودک از همه جهت سودمند است. نه تنها امکان انجام کاری را که بسیار دوست دارید به دست می آورید، بلکه فرزند خود را نیزدر معرض طبیعت خارق العاده قرار می دهید و برای او شانس برقراری ارتباطی شورانگیز با طبیعت فراهم می کنید.

 

کوله های حمل بچه

اگر جایی که می خواهید بروید برای پرسه زدن مناسب نیست، یک کوله ی حمل بچه ی مناسب گزینه ی مناسب شماست. این کوله به شما کمک می کند به راحتی به پیاده روی یا ماهیگیری بروید.

بیشتر کوله ها قابل تنظیمند تا پدر و مادر بتوانند برای حمل آن نوبت بگذارند. بند های کمری به همان اندازه ی کوله پشتی های حرفه ای راحت و محافظند، و همچنین شما یک سیستم تعلیق مستحکم را می یابید که سبب می شود با حمل کودک در حال رشدتان آسیبی به کمر وارد نشود، ویژگی هایی که در کوله های حمل بچه دیوتر میتوان یافت. محدوده ی حمل وزن مجاز بچه را بررسی کنید، با این حال، بیشتر کوله ها تنها می توانند تا 18 الی20 کیلو را تحمل کنند ( و شما نیز احتمالن نمی خواهید بیشتر از این مقدار را حمل کنید).

برای ایمنی فرزند شما، کوله ها با هارنس های ایمنی قابل تنظیم مجهز شده اند. همچنین کوله های ساده تر و کوچک تری موجودند که لوازم جانبی ضروری و اساسی را ارائه می دهند و سبک ترند. برای سفرهای طولانی تر، می توانید کوله هایی را بیابید که با سایه بان آفتاب و باران و کیسه ی آب همراه گشته اند.

یک نکته مهم: حمل بچه با کوله پشتی برای فعالیت های متعادل مانند گردش در جنگل، پیاده روی و یا ماهیگیری ساحلی در نظر گرفته شده است. فعالیت های شدید تر مثل اسکی و یا عبور از رودخانه با جریان شدید آب همراه با بچه در کوله پشتی امن نیست و توصیه نمی شود.

هنگامی که بزرگ تر می شوند: لوازم ابتدایی

کوله پشتی کودکان

هنگامی که قصد دارید کودکان خود را به گردش و پیاده روی ببرید، راحت تر آن است که تمام لوازم مربوط به آنها را با خود حمل کنید. اما وقتی بزرگ تر می شوند، بهتر است آنها را به حمل لوازم خود عادت دهید. برای آنها یک کوله پشتی با رنگهایی که دوست دارند یا رنگارنگ بخرید، مانند کوله پشتی kids و Kikki دیوتر. این می تواند آنها را ترغیب کند که بار خود را بر دوش حمل کنند. با قرار دادن اقلام بسیار سبک مانند یک بطری کوچک و رنگارنگ آب همانند آنچه در مدل های یافت می شود، کرم ضد آفتاب، سوت ایمنی، و یک اسباب بازی شروع کنید.

سیرآب نگه داشتن بچه ها در ماه های گرم تابستان ضروری است. شما می توانید با خرید یک کوله ی دارای کیسه ی آب یا دیوتر استریمر ، نوجوان خود را وادار کنید هر دو را باهم حمل کند. این مدل ها دسترسی آسان به آب را برای کودک فراهم می کنند، به علاوه برای دیگر ملزومات تابستان مانند قرص های دفع حشرات و تنقلات فضای کافی دارند.

هنگامی که آنها بزرگ تر می شوند و برای حمل بیشتر لوازم خود در پیاده روی و سفر آماده هستند، می توانند به کوله های روزانه ی مجهز تری مانند مدل های دیوتر اکت لایت (Act lite ) مجهز شوند. حالا آنها می توانند قمقمه ی آب، کیسه خواب، ظرف غذای مخصوص خود همراه با قاشق و چنگال کودکانه و همه اقلامی را که برای ماجراجویی لازم دارند با خود حمل کنند.

لوازم کوهنوردی کودکان

یکی از اولین کارهایی که یک انسان انجام می دهد، حتی قبل از راه رفتن، بالا رفتن است. اگر بالا رفتن از کوه فعالیت مورد علاقه شماست، خبر خوب این است که اکثر بچه ها نیز عاشق بالا رفتنند، اما شما می خواهید آنها را 100٪ امن نگه دارید. خرید لوازم مناسب برای آنها ضروری است. خوشبختانه، لوازم کوهنوردی بچه ها با تنوع زیاد در دسترس است و آنها می توانند با خیال راحت صعود کنند.

اولین قدم برای صعود امن و شاد تجهیز بچه ها به محافظ است. اگر فرزند شما شش سال یا کمتر سن دارد، هارنس برای کل بدن توصیه می شود. اوکان مدل موجو (MoJo) گزینه ی مجلل و راحت این نوع هارنس است. می توان در ابتدا از مدل های موجو به عنوان هارنس تمام بدن استفاده کرد، اما با بزرگتر شدن کودک مدل های وی بی کید  (Webee kid) گزینه ه ی ایده آل محسوب میشوند .

استفاده از کلاه ایمنی در عبور از تخته سنگ ها همیشه برای کودکان یک ضرورت است، حتی اگر آنها لزومن در حال بالا رفتن نباشند. شما هرگز نمی دانید که چه چیزی ممکن است از بالا سقوط کند، بنابراین باید همیشه آماده باشید. هنگام انتخاب کلاه ایمنی، نظر فرزند خود را نیز بپرسید؛ جالب است که به آنها اجازه دهید رنگ مورد علاقه ی خود را انتخاب کنند. نگران نباشید، تمام برند های معتبر ایمن و مؤثر هستند. فقط با اندازه گیری دور سر کودک اطمینان حاصل کنید که اندازه مناسب را برای خرید انتخاب کرده اید. اندازه ی کلاه ایمنی را بررسی کنید (هنگامی که روی سر تنظیم شد دیگر نباید تکان بخورد).

گام بعدی این است که برای خرید یک کفش سنگ نوردی خوب هزینه کنید. اگر کفش های آنها خیلی کوچک و تنگ باشد گریه می کنند. و اگر کفش ها بیش از حد بزرگ و یا قدیمی باشند، آنها نا امید و خسته می شوند و سنگ نوردی دیگر یک تجربه ی لذت بخش نخواهد بود.

کیسه خواب کودکان

با کیسه خواب های کوتاه تر سایز کودک و نوجوان، بچه ها نیز می توانند از همان آسایش و رفاه بزرگتر ها بهره مند شوند. وجود کیسه خواب به آنها اجازه می دهد که از چادر بیرون آمده و حس خوب کیسه خواب شخصی را تجربه کنند!

چاقوی امن مخصوص کودک

به خصوص برای سرآشپزهای کوچک در خانه و ماجراجویان جوان کاربرد دارد. چاقوهای مخصوص بچه نه تنها امنیت در آشپزی را فراهم می آورند، بلکه امکان کشف ایمن طبیعت را برای آنها به ارمغان می آورد.

هنگام صحبت کردن در مورد بچه ها و چاقو، ایمنی حرف اول را می زند. خوشبختانه به این موضوع فکر شده است و چاقو آشپزخانه و جیبی مخصوص بچه دارای نوک  گرد است و از محافظ انگشت بیشتری نیز بهره گرفته است.

مای فرست نایف ( My First knife) همراهی کامل برای پیاده روی در جنگل، برش میوه ها و دیگر کشف های ابتدایی کودکان است.

ثبت دیدگاه
پاسخ دهید
برای ثبت دیدگاه وارد اکانت شخصی خود شوید

صفحه اصلی

کاربری

خانه