برای محصولات بیشتر، کلیک کنید
هیچ محصولی یافت نشد
منو
آخرین دیدگاه
دیدگاهی وجود ندارد
جست و جو بلاگ

پنج نکته برای کمپینگ تابستانی

پست شده در2 سال ها گذشته

پنج نکته برای کمپینگ تابستانی

 

تابستان یک شمشیر دو لبه است. باوجود گرمی مساعد هوا ، ممکن است گرمازده شوید. باوجود خورشید، ممکن است دچار آفتاب سوختگی شوید. پشت هر زیبایی تهدیدی نهفته است. این چیزهای لذت بخش اگر آماده نباشید میتوانند منجر به خطرات بالقوه ای شوند. تنها با چند نکته، ترفند و هشدار، می توان از همه ی خطراتی که تابستان به همراه دارد جلوگیری کرد و می توانید از آن نهایت لذت را ببرید.

خوردن

هنگامی که در هوای گرم تابستان پیاده روی، اتراق و گردش می کنید، کالری بسیار بیشتری نسبت به قبل می سوزانید و به همین دلیل باید بیشتر غذا بخورید. اکثر مردم با فعالیت بیرونی در تابستان بیش از 50 درصد کالری اضافی در هر روز می سوزانند. این می تواند یک خطر جدی باشد اگر به اندازه کافی غذا مصرف نکنید. خستگی، کم آبی بدن و ضعف میتواند نتیجه ی ناکافی بودن خوراک شما باشد.

محل اتراق

در انتخاب اردوگاه همه ی مکان ها برابر نیستند. اردوگاهی خوب است که تعادلی از سایه و نور داشته باشد. در تابستان، سایه حدود 6 درجه خنک تر حس می شود و محل مناسبی برای نگه داشتن جعبه های سرد نگه دارنده و چند صندلی می باشد. اگر فرصت این را دارید که از قبل به اردوگاه نگاهی بیندازید، موقعیت خورشید را در گرم ترین حالت، از ظهر تا حدود ساعت 3 عصر بسنجید. این زمانی است که شما به بیشترین سایه نیاز دارید. داشتن سایه در صبح یا اواخرروز فرق چندانی ندارد زیرا درجه حرارت در آن زمان ها پایین تر است. اگر در منطقه ای اتراق دارید که به طور طبیعی سایه نیست، سایبان را برای جلوگیری از آفتاب داغ در نظر بگیرید. سرمایه گذاری برا منابع ایجاد سایه ارزشش را دارد و در بسیاری از گشت و گذارهای فضای باز کارامد و مفید است. این اقلام نه تنها شما را در سایه ی خنک نگه می دارند ، بلکه همچنین می پشه های مزاحم تابستان را از شما دور می کنند.

چادر

داشتن یک چادر خنک در طول تابستان بسیار مهم است. نه تنها خواب را برای شما راحت تر میکند، بلکه خنک نگه داشتن چادر از خود چادر نیز محافظت می کند. حتی چادرهای با کیفیت دارای لایه ی ضد آفتاب نیز ممکن است در معرض گرما و نور خورشید آسیب ببینند. درست مانند انتخاب محل اردوگاه، لازم است محلی مناسب برای برپایی چادرانتخاب کنید که به ویژه ظهر تا ساعت 3 کمتر در معرض نور مستقیم خورشید باشد.

آتش
قاعده و قانون منطقه خود را بشناسید. در بعضی از نقاط اگر درجه حرارت بالاتر از حد مشخصی باشد اجازه ی روشن کردن آتش به شما نمی دهند. همچنین، یاد بگیرید چگونه در شب های گرم تابستان آتش به آتش رسیدگی کنید. در این هوا روشن کردن آتش معمولن آسان است اما خاموش کردن آن به صورت کامل دشوار می باشد.

خنک بمانید

تعجبی ندارد که در تابستان نیاز به برداشتن گام های بیشتری برای خنک ماندن دارید. یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار سیرآب ماندن است. تا جایی که می توانید آب بنوشید و بازهم بنوشید. سعی کنید از نوشیدن چیزهایی مانند قهوه و نوشیدنی های الکلی که آب بدن را خشک می کنند جلوگیری کنید. وجود آب کافی در بدن شما را از داخل خنک نگه خواهد داشت. یک فن خنک کننده ی کوچک می تواند اثر زیادی در اردوگاه داشته باشد. در آن روزهای تابستان که هوا خشک و گرم است حتی کوچکترین نسیم می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

ثبت دیدگاه
پاسخ دهید
برای ثبت دیدگاه وارد اکانت شخصی خود شوید

صفحه اصلی

کاربری

خانه